Beton sıva

Beton creative ;

Brüt beton görünümlü yüzeyler elde etmek için hazırlanmış,Beton efektli dekoratif hazır renkli sıva.

Kullanım alanları : İç ve dış cephelerde,kara sıva,alçılı yüzeylerde,Eski boyalı düz yüzeyde,Sabitlenmiş plaka ve mdf yüzey gibi alanlarda Özel Beton creative astar uygulaması sonrasında 1-2 kat olarak uygulanır.

Ambalaj : 20 kg plastik kova

Beton efektli sıva – Beton rengi boya – Beton görünümlü hazır sıva

Beton creative uygulama :

Beton efektli sıva uygulama öncesi yüzeye,Aynı renkte olan beton creative kumlu astar uygulanır.Astar kuruma süresi ortam sıcaklığına bağlı olarak 4 saat ile 6 saat arasında değişmektedir.Beton creative kovası karıştırıcı yardımı ile 3-5 dk arasında karıştırılmalıdır,sonrasında homojen hale gelmesi için 5 dk beklenir.Birinci kat uygulaması 1 mm ile 1.5 mm arasında olmalıdır.Birinci kat kuruma sonrasında ikinci kat uygulama 2 mm ile 3 mm arasında olmalıdır.Brüt beton doku çalışmaları için özel üretilen doku tamponu,Çelik mala gibi diğer uygulama aletleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.Beton creative plastik 20 kg kovalarda üretilmektedir.20 kg beton creative ile 14 m2 yüzey elde edersiniz.Yüzey kuruma süresi 24 saat olup tam kuruma süresi 2 gündür.Beton efekti veren özel duvar dekorasyon uygulamaları için ideal beton kaplama sıvasıdır.Beton Creative renk seçenekleri,özel renk astarı kullanımı ve sipariş vermek için bize ulaşın.

Beton Creative ( Beton efektli hazır sıva ) Uygulama Videosu 

 

 

beton creative , beton efektli sıva


koyu renkte beton görünümlü dekoratif sıva


beton görünümlü sıva


mağazalar için beton görünümlü sıva


beton gorunumlu sıva istanbul

Dikkat edilmesi gerekenler !

Uygun eldiven giyin,göz ve cilt temasından kaçının.Çocukların ulaşabileceği yerden uzak tutunuz.Yutulması halinde hemen doktora başvurunuz.

Brüt beton görünümlü dekoratif sıva ;

beton dokulu hazır sıva

brüt beton görünümlü dekoratif sıva – Beton Efektli Sıva


beton efekt sıva , beton rengi boya , beton creative

Brüt Beton efektli dekoratif sıva örnekleri ;

brüt beton görünümlü dekoratif sıva fiyatı


beton rengi boya bakır ve beton efekt


Beton efektli boya fiyatları

Tavsiye edilen ürünler ;

Beton efektli hazır sıva,İstenilen renkte üretilmektedir.Kullanıma hazır halde brüt beton renginde özel beton efektli sıva Beton creative özel kendi renginde astar kullanılarak çelik mala ile uygulama yapılması tavsiye edilir.

Beton Creative – Beton efektli sıva ile yapılan duvar uygulamaları ;

Brüt Beton Efektli dekoratif sıva Siparişi için bize ulaşın : 0531 244 79 39

beton efektli boyalar – vaya boya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beton efektli dekoratif sıva modelimizin, yanı sıra istenilen renkte sedef kadife ve kumlu dekoratif boyalarımızı, Beton renkli sıva uygulamasından önce yüzeye uygulayın ve farklı dokular elde edin.Standart beton renginin yanı sıra farklı renklerde üretim yapılmaktadır.Bunun için yapmanız gereken istediğin Ral kodunu bize iletmeniz.Beton görünümlü sıva kullanımı öncesi mutlaka seçilen renge göre özel renk astarının iki kat olacak şekilde yüzeye uygulanması gerekir.Uygulama aletleri,Rulo,Efekt mala ve spatula.

Beton Creative Beton görünümlü dekoratif hazır sıva ile yapılan uygulama örneklerini inceleyin.

Beton Duvar Boyası

Düz duvar görünümünden sıkılanlar için beton efekti oluşturmak için kullanılan özel sıva istenilen doğal görünümün elde edilmesini sağlamaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olan beton duvar boyası firmamız tarafından istenilen her alanda uygulanmaktadır. Ustalarımız tarafından özenle hazırlanan malzeme sayesinde uygulama sorunsuz olarak yapılmaktadır. Yaşam alanlarınıza ferahlık ve doğallık katmak istediğinizde tercih edeceğiniz uygulamalarımız arasında yer almaktadır.

Seçilen renk ve malzemeler ile belirlenen alanda yapılacak olan uygulamalarımız sırasında ekibimiz uygun ekipmanları kullanmaktadır. Bu sayede uygulamanın tamamen profesyonel şekilde yapılması sağlanmaktadır. Beton görünümü elde etmek için özel olarak hazırlanmış olan malzemeleri kullanmaktayız. Uygun koşullarda hazırlanacak olan malzemeler belirlenen alanda ustalarımız tarafından uygulanarak gerekli bekleme süresinin ardından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Beton Görünümlü Sıva 

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan beton görünümlü sıva özellikle daha çok doğallığı sevenlerin tercihi olmaktadır. Evlerde veya çalışma alanlarında ferahlık oluşturmak isteyenler için firmamız kusursuz uygulamalar ile yaşam alanlarınızın istediğiniz şekilde şekillendirilmesini sağlamaktadır. Doğal beton görünümünü en iyi şekilde verebilmek adına kaliteli malzemelerin kullanımı ile uygulama yapmaktayız.

Dekorasyonda duvarlarda doğallıktan yana olanlar için yıllardır aralıksız olarak devam ettirmiş olduğumuz çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde uygulama yapmaktadır. Ustalarımız tarafından yapılan uygulamalarda her ayrıntıya dikkat edilmektedir. Alınan önlemler sayesinde uygulama sırasında etrafa zarar vermeden işlemin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Beton Efekti Boyama Çalışmaları 

İçeriğinde kullanılan malzemeler sayesinde beton efekti boya özellikle duvarlarda fark yaratmak isteyen müşterilerimizin tercihi olmaktadır. İç mekanlarda yapılacak olan uygulamaların yanı sıra dış alanlarda da uygun malzemelerin kullanımı ile uygulama yapmaktayız. Ekibimiz tarafından itinalı olarak yapılacak olan uygulamalar en kısa sürede tamamlanarak gerekli süre kuruması sağlanmaktadır. Bu sayede duvarların sorunsuz olarak kullanımı sağlanabilir.

Her uygulama da kullanmış olduğumuz malzeme uygulama öncesinde yapmış olduğunuz seçimlere göre belirlenmektedir. Katalog üzerinden yapılacak olan seçimler sayesinde ustalarımız birebir uygulamayı yapmaktadır. Yıllardır devam ettirmiş olduğumuz çalışmalarda belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından ödün vermeden mutlu müşteri sayımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Dekoratif Sıva Uygulamaları 

Bohem tarzını yansıtmak isteyenler için farklı malzemelerin bir arada kullanımı ile hazırlanmış olan özel boyalar ile uygulama yapıyoruz. Uygulamalarımızda en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz. Bu sayede uzun süre sorunsuz kullanım imkanına sahip olmanızı sağlıyoruz. Dekoratif uygulamalarımız her alanda uygulama için uygundur. Talep etmeniz halinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaşacak olan ekibimiz seçmiş olduğunuz renk ve desenler üzerinden uygulama yapılmasını sağlamaktadır.

Doğal beton görünümünü vermek için özel sıvalar ve boyalar ile uygulama yapmaktayız. Uygulama sırasında kullandığımız özel ekipmanlar istenilen doğal görüntüyü oluşturmaktadır. Geniş hizmet kapasitemiz sayesinde evlerde veya işyerlerinde olduğu kadar restoran veya ofis gibi pek çok farklı alanda fark yaratmak ve doğal bir görüntü elde etmek isteyenlerin taleplerini karşılıyoruz.

Beton Duvar Boyası Fiyatları 

Uygulama yapılacak olan alan belirlenen  fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler, uygulama alanının boyutları ve müşteri talepleri göz önünde bulundurularak yapmış olduğumuz hesaplamalar ile uygulama yapmaktayız. En iyi fiyat garantisi ile hizmet almak isteyenler firmamız ile yapacakları görüşmeler dahilinde talepleri ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler.

Dekorasyonda değişiklik yapmak isteyenler için beton duvar boyası özellikle doğal görünümü nedeniyle tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Profesyonel olarak yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde istenilen alanlarda herhangi bir soruna neden olmadan uygulamanın tamamlanmasını sağlamaktayız. Yeterli kapasitemiz sayesinde her talebi kısa sürede karşılayarak uygulamanın en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Beton Creative Beton görünümlü efekt sıva renk seçenekleri, beyaz, açık beton grisi, koyu beton grisi.

Beton görünümlü dekoratif sıva toptan fiyatlar hakkında lütfen bizimle iletişime geçin.

Merhaba!

Bir sorunuz mu var?

Lütfen bu düğmeyi kullanın

Bizimle iletişime geçin!